• Raport tygodniowy - 16 sierpnia 2016

  Nowe dźwięki, naprawa oświetlenia, zmiany w ekonomii lootu

  Czytaj Dalej »
 • Raport tygodniowy - 2 sierpnia 2016

  Kolejki do serwerów, nowe dźwięki oraz aktualizacje do dynamicznego lootu

  Czytaj Dalej »
 • Plaże Czarnorusi, sobota 16:00

  Zapraszamy!

  Czytaj Dalej »

SERWER #1 - ZAMKNIĘTY

Survivor Adios
Aktualności
11.05.2014
- Widget

[KONKURS] Masz jaja? Leć z Intruderem!

Dla tych którzy jeszcze nie znają Intrudera, krótkie streszczenie jego historii. "Intruz", bo tak go nazywają dobrzy znajomi, prowadzi kanał na Youtube, który zawartością obejmuje gry o tematyce lotniczej ale również DayZ. Jeszcze za czasów moda powstawały kultowe filmy, których ekipa czerno.pl również była fanami. Przez długi czas Intruder miał przerwę w prowadzeniu kanału, jednakże niedawno wrócił do nagrywania filmów, tym razem ze Standalone.

Wczoraj, na kanale Intrudera pojawił się konkurs dla jego widzów. Termin zgłoszeń mija 25 maja, dlatego macie jeszcze sporo czasu, aby nadrobić zaległości, obejrzeć filmy na jego kanale oraz wziąć udział w konkursie.

Niestety nie znamy jeszcze nagród, ale z pewnością będą bardzo ciekawe. Poniżej znajdziecie regulamin konkursu, który również znajdziecie pod filmem.

 

 

REGULAMIN KONKURSU "Masz jaja? Leć z Intruderem!"


1) każdy widz nie będący znajomym Intrudera, a posiadający subskrypcję kanału IntruderPL2 może wziąć udział w konkursie.
2) za zgłoszone do konkursu uważa się osoby, które pod TYM filmem zamieściły komentarz, którego treścią są odpowiedzi na pytania : "Dlaczego oglądasz flmy Intrudera?", "Ile ważysz w codziennym ubraniu", "Czy masz poniżej czy powyżej 18 lat?". Na każde z tych pytań odpowiedź powinna zawrzeć się w jednym zdaniu w postaci określonej zasadami poprawnej interpunkcji.
3) Nagrody ufundowane przez www.SkyCamp.pl zostaną ogłoszone w kolejnym filmie.

PRZEBIEG KONKURSU

1) Zgłoszenia określone powyżej należy wpisywać jako komentarze pod powyższym filmem.
2) Spośród osób zgłoszonych do konkursu i wirtualnego lotu wylosowanych zostanie 11. Będą one wpisane na listę pasażerów wirtualnego lotu mając szansę wygrać nagrodę główną.
3) Osoby zgłoszone do konkursu i lotu wirtualnego, które nie zostały wylosowane na 11 wirtualnych pasażerów będą uczestniczyły w losowaniu nagrody dodatkowej.
4) TERMIN ZGŁOSZEŃ w komentarzach do powyższego filmu upływa 25 maja 2014 r. Późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4) W drugim filmie zw. z konkursem ogłoszone zostaną nagrody.
5) Lista wirtualnych pasażerów lotu z Intruderem zostanie opublikowana w filmowej relacji z niego. W jej trakcie zostaną zadane 3 pytania, na które uczestnicy będą musieli poprawnie odpowiedzieć w wiadomości prywatnej do IntruderPL2 za pośrednictwem YouTube. Pośród WSZYSTKICH ZGŁOSZONYCH rozlosowane zostaną nagrody konkursu. Nicki osób, które wygrały zostaną ogłoszone w filmie finałowym konkursu oraz w wiadomości prywatnej do tych osób.

PODPOWIEDŹ :
Poproś znajomych, niech lajkują Twój komentarz. Dzięki temu będzie lepiej zauważalny.

Kliknij tutaj aby skomentować na forum